Правила посещения фабрики елочных игрушек


Правила та організаційні моменти перебування екскурсійних груп

на фабриці з виготовлення справжніх ялинкових іграшок.    Дані правила розроблені згідно інструкцій та наказів МІносвіти, Кабінету Міністрів України, а також на основі багаторічного досвіду роботи працівників фабрики і є обовязковими для виконання тими групами, що планують відвідання фабрики.


    Дані правила введені з метою покращення якості обслуговування туристичних і шкільних груп на фабриці.


 

  1. Туристична чи дитяча (шкільна) група має завчасно погоджувати дату і час приїзду на фабрику. Людина, що замовляє екскурсію на фабрику для своєї групи, повинна дослухатися до рекомендацій адмінстрації фабрики по даті відвідання і часу. В період вересень - листопад фабрика може прийняти групи в будь-який бажаний час. В грудні – фабрика перевантажена шкільними групами і тому записує на той час, який є вільний від інших груп.
  2. Керівники туристичної (чи шкільної) групи повинні забезпечити приїзд виключно на той час, який обумовлений завчасно.  Якщо група приїхала раніше – то фабрика може прийняти за умови, якщо є вільні екскурсоводи і вільні кабінети майстер-класу. Якщо група приїхала пізніше – то йде по формату «живої черги». Преференцій, пов’язаних з пробками, складними дорожніми умови, організованістю дітей - немає. Всі групи, що приїжджають на фабрику – перебувають в рівних умовах. Майже в кожній групі є діти і т.д.
  3. В кожній дитячій групі мають бути супроводжуючі дорослі з розрахунку 10 дітей – мінімум 1 дорослий. (згідно чинного законодавства щодо перевезення і супроводу дитячих груп (пункт 70 та 73 Постанови № 176 КМУ «про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту»)
  4. Після приїзду до фабрики – керівники групи повинні зайти до фабрики і повідомити про свій приїзд, а також узгодити всі організаційні і фінансові моменти. При цьому вся група чекає або в автобусі, або поряд з фабрикою (не на території). Заводити одразу всю групу на фабрику можна виключно після дозволу працівників екскурсійного відділу чи адміністрації фабрики. Автобус, який привіз групу, має чекати на парковці біля магазинів, або в провулку біля самої фабрики. Місце на парковці біля воріт самої фабрики - призначене виключно для висадки (посадки), а не для постійного очікування групи. Забезпечення виконання цієї умови лежить на керівниках (супроводжуючих) груп.
  5. Під час екскурсії і майстер-класів саме керівники (супроводжуючі) туристичних (шкільних) груп повинні забезпечити спокійні комфортні умови для проведення заходів на фабриці (особливо це стосується дитячих груп). Екскурсійній відділ фабрики і керівники майстер-класів проводять заходи на самій фабриці і при цьому не повинні витрачати свій час на виховання (або заспокоєння) чужих дітей.
  6. Після закінчення всіх заходів на самій фабриці - керівники (супроводжуючі) груп повинні організувати свої шкільні (туристичні) групи, щоб своєчасно відвести до автобуса. Ті туристи (екскурсанти), що пройшли всі етапи на фабриці, повинні очікувати інших людей зі своєї групи поза межами фабрики (в автобусі наприклад), а не в приміщенні самої фабрики. Дитячі групи, що вже пройшли всі етапи на фабриці - не повинні перебувати всередині самої фабрики і заважати проведенню екскурсій для інших груп. Відповідальність за організованість дитячих груп несуть керівники цих груп, а не працівники фабрики.


    Якщо туристична (чи шкільна група) не дотримуються даних правил, адміністрація фабрики залишає за собою право

припинення надання послуг з екскурсій чи майстер-класів для цієї групи. Внесені кошти не повертаються.


Претензії не приймаються, так як керівники груп при оформленні замовлення на відвідання фабрики

автоматично погоджуються з даними правилами.