Правила посещения фабрики для организованных групп

Правила та організаційні моменти перебування екскурсійних групп

на фабриці з виготовлення справжніх ялинкових іграшок в Лубянці.


Дані правила введені з метою покращення якості обслуговування туристичних і шкільних групп на фабриці. 


  1. Туристична чи дитяча (шкільна) група має завчасно погоджувати дату і час приїзду на фабрику. Людина, що замовляє екскурсію для своєї групи на фабрику, повинна дослухатися рекомендацій по даті відвідання і часу. В період жовтень-листопад – фабрика може прийняти групи в будь-який бажаний час. В грудні – фабрика перевантажена шкільними групами і тому пропонує запланувати приїзд на той час, коли зможе забезпечити комфортні умови прийому групп.
  2. Керівники туристичної (чи шкільної) групи повинні забезпечити приїзд виключно на той час, який обумовлений завчасно. Якщо група приїхала раніше – то фабрика може прийняти за умови, якщо є вільні екскурсоводи і вільні кабінети майстер-класу. Якщо група приїхала пізніше – то йде по формату «живої черги». Преференцій, повязаних з пробками, складними дорожніми умови, організованністю дітей - немає. Всі групи, що приїзджають на фабрику – перебувають в рівних умовах. Майже в кожній групі є діти і т.д.
  3. В кожній дитячій групі мають бути супроводжуючі дорослі з розрахунку 10-15 дітей – мінімум 1 дорослий. Ці дорослі повинні допомогати слідкувати за організованністю дитячої групи, а також забезпечувати спокійні комфортні умови виконання своєї роботи працівникам фабрики.
  4. Після приїзду автобусу до фабрики – керівники групи повинні зайти до фабрики і повідомити про свій приїзд, а також узгодити всі організаційні і фінансові моменти. При цьому вся группа чекає або в автобусі, або поряд з фабрикою (не на территорії). Заводити одразу всю групу на фабрику можна виключно після дозволу працівників екскурсійного відділу чи адміністрації фабрики. Автобус, який привіз группу, має чекати на парковці біля магазинів, або в провулку біля самої фабрики. Місце на парковці біля самої фабрики призначене виключно для висадки (посадки), а не для постійного очікування групи. Забезпечення виконання цієї умови лежить на керівниках (супроводжуючих) груп.
  5. Під час екскурсії і майстер-класів керівники (супроводжуючі) туристичних (шкільних) груп повинні забезпечити спокійні комфортні умови для проведення заходів на фабриці (особливо це стосується дитячих груп). Екскурсійній відділ фабрики і керівники майстер-класів проводять заходи на самій фабриці і при цьому не повинні витрачати свій час, нерви і т.д. на виховання (або заспокоєння) чужих дітей.
  6. Після закінчення всіх заходів на самій фабриці керівники (супроводжуючі) груп повинні організувати свої шкільні (туристичні) групи, щоб своєчасно відвести до автобуса. Ті туристи (екскурсанти), що пройшли всі етапи на фабриці, повинні очікувати інших людей зі своєї групи поза межами фабрики (в автобусі наприклад), а не в приміщенні самої фабрики. Дитячі групи, що вже пройшли всі етапи на фабриці - не повинні перебувати всередині самої фабрики і заважати проведенню екскурсій для інших груп. Відповідальність за організованність дитячих груп несуть керівники цих груп, а не робітники фабрики.

Якщо туристична (чи шкільна група) не дотримуються даних правил, адміністрація фабрики залишає за собою

право припинення надання послуг з екскурсій чи майстер-класів для цієї групи.

Внесені кошти не повертаються.

Претензії не приймаються, так як керівники групп при оформенні замовлення на відвідання фабрики

автоматично погоджуються з даними правилами.